| SimpleGirl408 a întrebat:

Cât estimați voi că, costă un iPhone? Dar o Tabletă?

Răspuns Câştigător
| Butzu a răspuns:

Buna. ei bine un iphone nou e la 2600 lei... ipad-ul cam la 2400 lei... daca iei un iphone 4s second hand il iei cu 1300 lei.

11 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

De ce sa estimam cand stim deja cat costa? laughing

| SimpleGirl408 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Treaba ta daca stiai sau nu. Eu una nu stiam si uite ca am aflaft! :-W O lume de inviosi aroganti! Mai bine nu raspunde-ai deloc!

| EternalFire a răspuns:

IPhone costa la a II-a mana este maxim 800 ron tableta nu stiu

| SimpleGirl408 explică (pentru EternalFire):

Doar 800?! super.

| EternalFire a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Da Mama Mea a Luat Acu o Luna Un iPhone la a II mana CU DOAR 400 RON!

| SimpleGirl408 explică (pentru EternalFire):

Frateee... De unde? vreau si eu unu! E bun? Merge? Din ce zona?!

| EternalFire a răspuns (pentru SimpleGirl408):

DE Pe la Piata Sudului Bucuresti doar ca nu mai are crying ala era singurul lui iPhone

| SimpleGirl408 explică (pentru EternalFire):

Hmm. oricum nu puteam sa ajung pan'acolo! Sunt din Suceava

| huuu a răspuns:

Tableta mea a costat 700euro.

| harkuia a răspuns:

Iphone la liber [cu tot inclus : MicroSim + husa] te costa in jur de 23-30 mil. Iar la abonament vreo 25-30 de Euro lunar.