| Nane a întrebat:

Cat ma costa sa scot 150 de pagini la imprimanta? alb-negru nu color.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In functie de localitate si loc cca 75 - 100 lei. Daca o faci la un prieten se poate sa-ti ia mai putin ori deloc. Succes!

| cretzufinish a răspuns:

E 20 de bani pagina alb-negru, 1 leu color.winking

| cretzufinish a răspuns:

@DanSor cum sa dea 7 mil jumate pe un proiect scos?raised eyebrows

| Cleona a răspuns:

Cel mai sigur 30 lei, deoarece pagina in majoritatea oraselor este 20 de bani.

| DanSor a răspuns:

Daca pagina e 5 ron -> 150 x 5 = 75. 0 mii

PS: depinde de pretul unde le faci, dar pretul mediu e 5 ron, poti gasi si mai scump si mai ieftin

| DanSor a răspuns:

@cretzufinish

1 pagina e 5. 000 lei vechi x 150 de pagini = 750. 000 lei vechi, deci... ori nu stii matematica (inmultirea) ori la voi sunt preturile mai ieftinewinking
Sa auzim numai de bine... MATEMATICIENILOR laughing

| alisa05 a răspuns:

15 lei sau 30 leiwinking depinde cat cost apgina 10 bani sau 20 baniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dativa ddreacu de prosti

| alexutsuuu a răspuns:

T sfatuiesc s t duci inarmat ca 20 d lei la tine.:d