| anonim_4396 a întrebat:

Cat mai costa sa-ti imprimi un tricou?

8 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

25 de lei

bishopwinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Depinde de ce anume vrei sa imprimi si marimea... dar mai bine te interesezi direct de la un magazin unde se imprima si le areti ce anume vrei sa imprimi si cat de mare si iti vor calcula suma happy

| Abcfunny a răspuns:

Poi la Real este 450
si la Carrefour 550

by Milz

| medex3 a răspuns:

Dar tricoul alb cat costa? Eu vreau sa imprim "I (inima)andreea" Pt o buna prietena... Si nu gasesc tricou. De unde as putea cumpara si cat happy

| arysa a răspuns:

20 de lei daca tricoul e alb simplu si 25 daca e colorat...eu asa stiam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://hi5.com/friend/p448599502--Tricouri_Studio--html

întreaba aici!

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu mi-am luat un tricou de pe www.tu.ro..sunt foarte tari
:)))

| mihaelanikol a răspuns:

In citymall este 40 lei....cred ca depinde ce vrei sa imprimi.eu mi-am imprimat pe un tricou cumparat tot de la ei si m-a costat atata