| SunShine11250 a întrebat:

Cate numere are revista "Ceasuri de epoca"? Si cat costa revistele incepand de la al doilea numar?

3 răspunsuri:
| inmedio1 a răspuns:

Buna SunShine

Din pacate inca nu stim cate editii va contine colectia Ceasuri de Epoca. In acest moment, in magazinele noastre vei gasi numarul 3 al revistei, la pretul de 44.9 lei (toate detaliile despre publicatie sunt accesibile aici: http://inmedio.ro/categorii/colectii/770-ceasuri-de-epoca-romania)

Pentru a fi la curent cu noile aparitii ale revistelor tale favorite, tot ce trebuie sa faci este sa accesezi site-ul nostru, www.inmedio.ro, sa iti faci cont, sa accesezi paginile publicatiilor si:

1. sa te abonezi la alerte pentru ele (astfel te vom anunta pe mail de fiecare data cand apare editii noi ale acestora)
2. sa iti rezervi apoi revistele dorite in magazinul Inmedio preferat (astfel, vom pastra cate o copie a lor pana in momentul in care vizitezi magazinul)

O zi frumoasa iti dorim

| SunShine11250 explică:

Si al treilea, al patrulea etc?

| rari13 a răspuns:

In jur de 80 de numere si al doilea numar va costa in jur de 16 lei