| anonim_4396 a întrebat:

A aparut revista -Corpul Uman- care din cate am vazut pe la TV costa vreo 5 lei, (mnoo, primul numar e mereu cel mai ieftin), si as vrea sa stiu cat vor costa celelalte numere. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| ゆい a răspuns:

Salut! Amai fost o editie Corpul Uman pe care o am si eu, este exact aceeasi... celelalte numere vor costa in jur de 8, 40 lei.^_^

6 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Au aparut din nou? Sau cele de demult? Daca au aparut altele acum, o sa le gasesti la un pret intre 5 si 10 lei cred.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| St3fan97 a răspuns:

Pai in jur de 10 lei sigur cred ca 9, 99 lei! sau se poate sa ramana la fel prtul!

| Bibi16 a răspuns:

12 lei

| IonIonut a răspuns:

Primul numar costa 4, 90 lei si celelalte vor costa 11, 99 lei!:*

| gdm10 a răspuns:

Se numeste " Exploreaza corpul uman"

| TheRandomGuy42 a răspuns:

Buna, eu am luat revista " corpul uman " acum un an. Nu stiu... ultima oara numerele 2, 3 si restul erau 12-13 lei.acum nu stiu.
Sper ca am ajutat happy