| Kiim a întrebat:

Câte numere au apărut până acum,, Monster High"?

Răspuns Câştigător
| andagoth_9923 a răspuns:

Au aparut doar doua numere. Nr. 3 apare pe 22 iunie si vei primi un carnet si un pix.

4 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Tu iti cumperi revista Monster High? big grin Imi zici si mie cate pagini are o revista si ce articole sunt prezentate in ea? big grin

| andagoth_9923 a răspuns (pentru EmmyRock):

Buna EmmyRock! Revista are 32 de pagini si in ele sunt cuprinse benzi desenate, sfaturi despre moda, jocuri, 2 postere, un jurnal al unui monstru, o pagina sau doua in care sa scrii tu ceva, horoscop, un test, si chestii de facut manual happy. Sper ca te-am ajutat

| EmmyRock a răspuns (pentru andagoth_9923):

Mercii mult. happy Te-am votat!big grin

Răspuns utilizator avertizat