| Males_Cosmy_1993 a întrebat:

Cate zile durează livrarea unei comenzi pe care am luat-o in rate de la media galaxy? Dau funda

5 răspunsuri:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Între 24h-48h?

| nikname a răspuns:

| ziftode a răspuns:

La fel ca orice alta comanda, depinde de stoc, de furnizor, etc.
insa daca, dai telefon la ei, iti dau o apreciere exacta la comanda ta, aici iti putem da numai raspusuri generice, cat dureaza de obicei!

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu primesti maine, luni sigur.

| Males_Cosmy_1993 explică:

Am sunat la cei care am facut comanda si le am spus ca nu am primit nici un mesaj de la curier si mi s-a spus ca curierul nu lucreaza am uitat sa ii intreb pana cand nu lucreaza