| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Știți cât durează livrarea prin easybox a unei comenzi eMAG? Ajunge ziua următoare, eventual în doua zile sau durează mai mult (chiar și o săptămână)?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai mult a intarziat 4 zile la o comanda facuta la easybox. Dar era o perioada mai aglomerata. Am primit sms-ul in jur de ora 19.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai genius, esti in B si comanzi direct de la eMAG dureaza si cateva ore vreo 10 de obicei.

in rest emagul iti estimeaza cam la aproape orice produs perioada de livrare

| Together a răspuns:

N-am intalnit sa dureze mai mult de 2 zile (in Bucuresti).

| goguPatent a răspuns (pentru Together):

Alea livrate de parteneri dureaza si 5 zile unele.