| vladutzDx a întrebat:

Caut snowboard second hand stie cineva de unde pot cumpara? ( din bstrita daca se poate si din alte orase)

1 răspuns:
| schiuridevanzare a răspuns:

Http://www.schiuridevanzare.ro/snowboard/snowboard-second-hand-

Aceasta sectiune este dedicata iubitorilor de snowboard, aici veti gasi o informatii despre snowboard. Detinem snowboarduri de la branduri cu renume printre care amintim : Burton, Bataleon, Forum, Volkl, FTWO, F2, Nitro, Rossignol, Atomic, GNU, Flow, Sapient, Dynastar, Head, Escape, Duotone...etc. Snowbordurile sunt de diferite dimensiuni ( 100 cm, 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm). Magazinul nostru online http://www.schiuridevanzare.ro va sta la dispozitie!