| sergiu2525 a întrebat:

Caut un telefon mobil, sa fie sony erricson, nokia, samsung, anul cel putin 2008, camera cel putin 3, 2 mp, bluetooth, si de toate, 3g, altele...si un pret intre 500lei si max 700 lei.sau macar un telefon mai bun de atat cu pret de amanet. ofer fundita celei mai bune oferte.(dar as tine neaparat cu sony erricosn)

4 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Www.okazii.ro gasesti ce vrei. Fa-ti un cont si liciteaza.

| coSSmiN97 a răspuns:

Ce zici de Sony Erricson w890i...eu am un Nokia 7310 si sunt foarte multumit de elbig grin... sper ca te'am ajutatwinking

| coSSmiN97 a răspuns:

Ce zici de sony erricson w890i... eu sunt fan Nokia si am un 7310.acum e decizia ta.Pa Pa

Răspuns utilizator avertizat