| dariadaria2002 a întrebat:

Ce as putea alege ca si cadou de craciun, banii sau cadourii?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ubitzik a răspuns:

Depinde! As zice cadouri! Sau banii in cazul in care crezi ca ai nevoie de ei sa-ti cumperi ceva anume ( ce iti doresti tu)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Banii, fără discuții!
Pa, pa.

| Jipa95 a răspuns:

De craciun ar fi foarte frumos un cadou. Mai bine ai da banii de revelion tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cadou as alege eu pentru ca sunt curios ce mi-ar cumpara parintii, dar daca mi-as dori sa-mi cumpar eu ceva important as alege bani.

Răspuns utilizator avertizat
| Crystyan_Butu_1974 a răspuns:

Cadouri

| DrasticMemories a răspuns:

Daca esti o persoana careia ii place sa fie surprinsa, alege cadourile.
Daca nu esti sigura ca iti vor placea gesturile si cadourile si stii la ce sa te astepti, alege banii, si du-te si cumpara-ti ceea ce e pe gustul tau sau fa ceva ce te caracterizeaza cu ei.