| Sunny4Summer a întrebat:

Ce as putea sa-i fac cadou unei prietene? E aniversarea prieteniei noastre...
M-am gandit la un lantisor in forma de inima care se poate rupe in doua bucati, si pe el scrie „Best Friends", dar nu am gasit. Ma puteti ajuta si cu niste site-uri?

6 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Mai bine faci ceva manual. ceva felicitare.

| Alexnoname a răspuns:

Eu spun ca daca este o fata modesta ii plac lucrurile cu semnificatie fii atent la comportamentul ei la zodia ei si la cat de interesata se arata de un anumit lucru de ex poti sa ii iei o cana cu numele ei sau cv in niciun caz nu inimioare de plus deoarece vei face sa se simta ca toate celelate asa ca arata-i ca easte speciala pentru tine

| Sunny4Summer explică (pentru Alexnoname):

Atenta, de fapt... sunt fata...

| olo a răspuns:

Sau o oglinda, sa vada mereu cat de frumoasa este!big grin

| Sunny4Summer explică:

Dau funda raspunsului pe care il si pun in aplicare...