| Cσσкiє explică:

Mulţumesc tuturor pentru răspunsuri! happy

| Cσσкiє explică:

Scuzaţi-mă, m-am grăbit şi n-am scris corect, după linkul cu Diva trebuia pus semnul întrebării, pentru că e întrebare.

| Lorє๔คnค a răspuns:

Hei คภ๔гєєค! E o intrebare''intrebatoare'' si pentru mine acum, caci imi doream mult un Corby, dar Diva pare mult mai avansat! Eu pe asta l-as alege. Sper ca te-am ajutat!

| Domyno a răspuns:

Poate Corby e bun, dar celalalt dupa specificatiile date de site e si mai bun! Il pefer pe S7070

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SamsungDiva...Samsung Corby e deja exagerat de popular, multa lume il are si a dcenit un tel obisnuit

| Simonyka a răspuns:

Ce este mai scump este mai bun.eu am un corby ma tine baterie o saptamana sh.samsungu` bun da` se duce draq touch screamu` in cateva luni. il mai dai de pamnat. e varzahee hee

| insanelove a răspuns:

Eu as alege diva

| FetitaAnonima a răspuns:

Totusi cel m-ai bun e Samsung diva si nu iti recomand corby a avut o verisoara de-a mea si a avut grija de el cu sfintenie iar dupa 2 saptamani camera nu mai mergea si nu mergea sa apelezi crede-ma nu vrei sa dai bani pe un lucru care nu e de calitate

| Elenushaaaaaaaa a răspuns:

In general telefoanele de la sansung is bune:le tin bateria, fac pozele misto big grin.Nu stiu ce sa te sfatuiesc dar stiu ca o prietena are Samsung s3650 corby si este super bun big grin