| MyAngelT a întrebat:

Ce cadou ar fi okey pentru un psiholog? vreau sa-i arat recunostinta mea fata de el si sa i fac un cadou, idei?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O carte ca va aprecia asta

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi sa nu se interpreteze cadoul ca mita, ca intrii tu la parnaie!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu stii niciodata ce ii place sau nu si daca cadoul nu sfarseste intr-o debara. Un wisky e cel mai bun oriunde si oricand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte buna.

| Felissa13Eden a răspuns:

Psihologul meu avea discuri de vinil,sau carti despre psihologie(subtil,stiu).Dar,in general,sunt oameni deschsi la minte si le plac lucrurile valoroase:lampi pentru carti,tablouri, sculpturi, lucruri de colectie, esarfe fine, haine scumpe.
Eu spun stricy despre psihologul meu happy

| MedLife a răspuns:

O sticla de tarie, ca sa-si etaleze abilitatile dobandite in arta psihicului:d. Glumesc, eu nu stiu ce fel de persoana este, tu stii cel mai bine. Insa recunostinta poti sa tii-o arati si printr-un multumesc si sunt sigur ca va aprecia mai mult acel multumesc mai mult decat orice lucru. Caci obiectele sunt trecatoare insa cuvintele sunt vesnice.

| Bogdan91L a răspuns:

Un ceas de mana, cat mai simplu si producator in functie de buget, am vazut seturi Balmain Millau (pix imbracat in piele si portofofel) sau o sticla de Cabernet Sauvignonwinking