| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu idei pentru un cadou de majoratul unei fetebig grin.

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Un parfum, un epilator, o trusa de make-up

| bianca a răspuns:

O bijuterie.
un lant sau un inel
intra pe silver zone
sunt preturi bune si lucruri frumoase

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna happy
O bijuterie, te poti duce la un magazin de bijuterii si sa alegi de acolo ce iti face cu ochiu` big grin. ti-as recomanda un lantic finuts si cu o initiala sau un medalion.Depinde si de gusturile tale.
Sau poti lua un buchet de flori, de trandafiri.
Oricum sa fie ceva dragut si care sa o surprinda.
Bafta si multi pupici :*

| virusake a răspuns:

O bijuterie, aleasa dupa firea persoanei respective. big grin

| KAMYTZU a răspuns:

Tind cont c e majorat un bebe o suzeta ceva copilaresc

| StyL3 a răspuns:

Incearca sa ii personalizezi cadoul, adica ceva mic si firav facut de mana tawinking (Scapi si foarte ieftin si e si foarte frumos)

| AnelisseW a răspuns:

Buna depinde daca ti-e iubita,colega,amica?! In functie de statutul ei in viata ta! La iubite de la lenjeri intime,bijuteri,(gamblonturile)sunt la moda! la colega poti face o fotografie frumoasa cu clasa si sa i-o inramezi, florii, o bluza! etc.La o amica? hmmm depinde de genul ei, de ce fite are... poti lua de la o carte la bijuteri de astea colorate depinde de varsta fetei posete.etc...