| Alleexandraaa20 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau celei mai bune prietene de ziua ei?

5 răspunsuri:
| Opianne a răspuns:

Un voucher pentru Sephora

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru Opianne):

Ar fi cadoul perfect! laughing

| FruttiFresh300 a răspuns:

Dacă vrei să fie ceva să-i rămână mai multă vreme, îi poți lua ceva și să-l gravezi. Mi se par foarte drăguțe chestiile astea.
Sau ii poți lua un voucher la sephora cum ți s-a zis deja laughing sau la un magazin care ii place ei.

| anonimg a răspuns:

Hainele se duc și se trec -ba încă se pot face cadou la orice vârstă; dar știința relațiilor va păzi mintea și inima, ne va păzi și ocroti de multă suferință.
https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

| xerxes1 a răspuns:

Daca tu nu stii ce-i place si de ce ar avea nevoie ca tot esti prietena ei cea mai buna, sansele ca sa afli de la niste necunoscuti pe internet sunt nule, dat iti pot da niste indicii despre IQ-ul tau.