| iooaiooa a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua unei colege de-ale mele... ii plac accesoriile si hainele si daca se poate sa nu fie prea scump

8 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pe langa accesorii(bratari, lant cu best friends, ceas), haine si parfumuri(de exp percive de la avon mie imi place si e mai ieftin cam 45-50 ron) ai putea sa ii iei o rama in care sa pui o poza cu voi doua, ii poti lua o carte asa : http://www.pravaliacucarti.ro/......364-p.html care sa simbolizeze prietenia voastra o gasesti in magazinele diverta, un ursulet de plus, ceva ce stii ca ei i-ar placea, insa cred ca nu conteaza asa de mult cadoul cat conteaza gestul ...bafta in alegerea cadoului! pa-pa

| Asdffd a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea i-as lua un ceas, bratara(ri), un lant(uri), ochelari=], o bluza, o rochie, niste pantaloni, niste sandale.
Si multe altele.

Succes! kiss

| 009 a răspuns:

Chiar tu tiai dat singura raspunsul...bijuteri sunt cu droaia, ai de unde alege

si mia imi plac la nebuniehappy

bafta la cautat

| yoysh a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ii cumperi un ceas frumos daca spui ca ii plac accesoriile, o pereche de cercei, o curea, o geanta... ai de unde alege.bafta!

| Dobitoc a răspuns:

Un ceas personalizat.Este un cadou foarte frumos si plus de asta il v-a pastra mult.

| ilincush a răspuns:

Ute la accesorize sunt cele mai faine lucruri

| iooaiooa explică:

Va multumesc foarte mult... m-ati ajutat

| MissHappiness a răspuns:

Si mie imi place sa primesc haine si accesoriihappyte sfatuiesc sa gasesti ceva care sa nu fie f scump, frumos si sa nu arate ieftin!
nu stiu...accesorii f frumoase se gasesc la melimelo! iar haine ...depinde de gusturile ei! trebuie doar sa stii sa cauti si vei gasi ceva frumoswinking