| AllexutzaKiss a întrebat:

Ce cadou sa-i iau celei mai bune prietene? Urgentttt. Funda >:

Răspuns Câştigător
| veleriaducusor a răspuns:

Poti sa faci o poza cu tine si cu ea si s-o pui in ramca va fi foarte bucuraoasa sau poti sa iai 2 poza cu ea si 2 cu tine si sa le inclei pe o foaie.te rog fundita

8 răspunsuri:
| Anestezia a răspuns:

Salut.

Depinde ce stil are ea.Te orientezi după cum se îmbracă.
Eu de exemplu, am primit de ziua mea o pereche de jeans , și o bluziță super draguță, și în același timp am fost foarte încântată.
Și dacă tot e cea mai bună prietenă a ta, cred că ar fi de ajuns să fii tu acolo , lângă ea, la ziua ei de naștere.
dacă totuși vrei să îi cumperi ceva , ce-ar fii dacă i-ai lua o pereche de jeans,mai pe gustul ei.Îi poți lua și un set de bijuterii.Bineînțeles, nu de aur, că nu se mai poartă aurul .

Cam atât , ăstea sunt cadourile de bază !
Distracție plăcută la ziua prietenei tale , și Sarbatori
Fericite !

| ciupyx a răspuns:

O rochie tinaR http://bit.ly/tinaR-online

| dacris a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile din argint poti incerca pe http://www.danasilver.ro/.

| kitishor a răspuns:

Un vibrator rolling on the floor)))

| AllexutzaKiss explică (pentru kitishor):

Hahaha ce amuzant laughing

| brutmunt a răspuns:

Pai ii poti lua un telefon sau u parfum sau o rochie.NU stiu cauta pe internet.

| AllexutzaKiss explică:

Dar vreau ceva care sa ii arate ca tin la ea. cum ar fi ceva best friends.:d

| AllexutzaKiss explică:

Si in plus vreau sa ii iau de Craciun. Si tie sarbatori fericite anestezia :*