| onecolorfulldream a întrebat:

Ce cadou sa-i iau?

Sambata asta o prietena buna implineste 19 ani. Vreau sa-i iau un cadou haios...dar nu prea am ideei.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un d'ala... oleleeeeeii Domnicule ce ma oftic, cum ai zice mai de nu mai poate barbatul face ea cu ala de plastic ( doamne fereste ca atunci cand nu mai poate barbatul sa fie vecinul acasa laughing )? am lapsus rau de tot

| Ţăpeşu a răspuns:

Un vibrator, o cutie de prezervativa, test de sarcina, chilotei cu margele etc.

| cat a răspuns:

Poate un ceas sweet de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| AndraTpu a răspuns:

Bunaaa!
Uite incearca aici : http://www.cadouri-funny.eu/Cadouri%20personalizate.htm
ii personalizezi ceva frumos! :) cu poza voastra...

| vand1hainedama a răspuns:

Buna, iti recomand set de tricouri (pentru el si pentru ea) gen, tricoul pentru el sa scrie "lo" si pe tricou tau sa scrie "ve". Daca te intereseaza am eu vreo 4 modele. Ma gasesti pe yahoo "da_mi_msg_aici". Sunt si cu scris si imprimeuri. Sunt la moda.