| Butsilee a întrebat:

Ce cadou pot sa iau pentru o prietena, vreau sa mentionez ca ne-a pus dirigaangry niste ideei? [-o< dau fundita happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... şi pe noi ne-a pus să facem cadouri unii la alţii. Eu i-am luat un ursuleţ de pluş, şi o brăţară exact ca a mea happy să fim nedespărţite. Poţi să îi iei şi o bijuterie ceva nu prea scump care să îi placă, sau să îi iei o cană din aceea în toate culorile şi formele pe care scrie "for my dear friend", mie mi se par chiar caraghioase happy
Sau un bibelou frumos şi o trusă de machiaj.Colindă prin magazine şi sunt sigură că vei găsi ceva, ţine cont şi de culoarea ei preferată.

4 răspunsuri:
| Butsilee explică:

Inafara de maimutoaie, machiaje si suma 20 lei thinking banuiesc ca o sa gasesc ceva la suma astastraight face

| Andraa a răspuns:

Un tricou si sa scrii ceva pe el:p
sau poza cu voi doua.sau cu tine sau cu ea.sau cu toata clasa:p
sau un lantic sau o bratara cu numele tau sau al ei

| ÅñdRa a răspuns:

Eu una i-as face o perna si as pune o poza cu noi doua... dar poza sa fie pe perna...:*

| Mony a răspuns:

De exemplu eu la o colega, i-am cumparat de ziua ei, un ceas de perete foarte mare din sticla cu Mickey mouse. nu stiu daca gasesti (dar eu am gasit) ceas de mana la 15 lei. sau i-ai ceva pentru calculator. Eu ti-am dat idei papa:*:X