| Giuly_3112 a întrebat:

Am 12 ani si am o prietena care sambata viitoare este ziua ei ce cadou sa ii fac? (implineste 12 ani)

11 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
o papuse
o fotogrAFIE cu voi 2
un urs mare de plus unde la gatului lui pui unbilet cu la multi ani sau un lantisor de argint sau aura (se poate si plev)
o pareche de cercei de argint
un costum cu o fusta si o bluza

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Afla ce si-ar putea dorii de la parintii ei daca poti vorbi cu dansii sau de la alte prietene de ale ei ca poate stiu. Ii poti lua un album photo, un parfum, o bluza ceva pe care sa scrie BFFE(best friends for eternity) sau ceva pentru voi 2, sa aveti amandoua big grin

| blue95 a răspuns:

Ii poti face cadou ceva din plus. un ursulet. un iepuras.sau cel mai bine o inimioara.si un buchet de flori happy

| Merisorr a răspuns:

Cumpara-i o bluza sau o pereche de pantaloni sau ai putea sa ii cumper ceva mai frumos cum ar fi un aranjament cu apa sau flori uscate, sau cu ceva pasari. Ai putea de asemenea sa ii cumperi o trusa de machiaje cu ruj si farduri. Depinde de firea ei, tu o cunosti bine gandeste-te cam ce i-ar placea sau ce ar vrea big grin!

| radu a răspuns:

O sa fiu unpic mai subiectiv :
-plusuri personalizate de tine ceva original si haios
-tricou cu imprimeu [ o poza de a ta sau ceva in genul acesta ]

| Daiana90 a răspuns:

Pai ii poti da multe...in general la fete se dau bluze si sunt incantate de ele, dar ii poti da si un parfum, un lantisor cu pietricele ceva, sa chiar de argint, ceva de prins aprul, bratri, o felicitare...thinking fiind prietena cu ea ar trebui sa iti dai seama cam ce ii place.Eu am 14 ani si iubesc sa primesc haine:X:X:X. Ea fiind mai mica nu bag mana in foc, dar ii poti lua cum am zis o bratara, lantisor sau chestii de genuhee hee daca chiar nu te hotarasti dui o felicitare si niste banihappy. sper ca te-am ajutatwinking:*:*

| Narsha a răspuns:

Gandeste-te ce-i place. I-ai o rama, o carte, ceva ce zice ca vrea de mult, un set de ceva, poate un set de bijuterii, set de lumanari parfumate in aroma ei preferata, un penar, un album foto, ceva decorativ, o cutie pentru bijuterii draguta.
(fundita?big grin)

| ღºioanaºღ a răspuns:

Cumpara-i un lantisor...
sau o perechie de cercelusi draguti...
Daca nu, cumpara-i un DVD cu un film (comedie daca e vesela)...
Sau o agatatoare pentru telefon...
Sau o husa pentru telefon...

^_________________^ sper sa iti placa sugestiile mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta ceva care are legatura cu hobby-urile ei...Nu stiuthinking haine, parfum. Daca ii place muzica i-ai niste CD-uri cu formatia/cantaretul preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.uniquewear.ro si vei gasi cadoul perfect

| lovelybuterfly a răspuns:

Da, Gaby.Pai Giuly ce i`ar place Gabrielei? E copilaroasa, foarte copilaroasa.Cum a zis Radu e bine, sau niste jucarii din plus, nu`i place sa citeasca deci nu spun carti. Ceva haine, o pernutza cu pisicuta sau cu caine asa cum mi-ai adus miebig grin...