| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre parul blond?happy

21 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu-mi place...sunt prea multe bancuri cu blonde.

| marialarysa a răspuns:

Parul blond este dragut...dar tot parca prefer parul negru...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ca e deschis la culoare.

| Latinmoon a răspuns:

E frumos mai ales daca este natural.

| Vans a răspuns:

Tot aşa ca până acum.

| Ramona000 a răspuns:

Este frumos

Răspuns utilizator avertizat
| SerafimHD a răspuns:

Dragut

| Eus3b1u995 a răspuns:

Imi place foarte mult da un aspect inegalabil

| skirlex a răspuns:

E un par la fel ca alt par na e.big grin

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Eu am par blond si imi place foarte mult.happy Nu ma intereseaza cine ce spune, e parul meu natural si punct.winking

| AdeeMaria a răspuns:

Ca e frumos laughing
Chiar daca se fac atatea bancuri despre blonde...e doar o aberatie rolling eyes
Daca eu am parul blond inseamna ca sunt proasta? raised eyebrows [asta e parerea unora]
Oricum, inainte plangeam cand mi se spunea : esti blonda. dar aucm nu mai bag in seama day dreaming

| lologfo a răspuns:

Misto il am ma bucur de elwinking

| cflorin11 a răspuns:

Cred ca nu e negru

| lorypoly a răspuns:

Parul blond este foarte frumos, desi nu conteaza prea mult culoarea parului ci omul.

| CristinaTaranu a răspuns:

Ca e blond.
Parul blond e o simpla culoare a parului si tampeniile de genul "blondele sunt proaste" sunt simple aberatii.Am vazut brunete proaste, roscate, satene...dar am vazut si blonde incredibil de destepte.
Cat despre caracteristicile acestei culori se spune ca sunt persoane finute, feminine, naive...
Mare chestie...o banala culoare de par.Mie imi place culoarea asta mult, totusi...

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Mine imi place!big grin

| lolthisisme a răspuns:

Mie imi place extrem de mult, dar sunt bruneta sad

| TheGirl76 a răspuns:

I like...

| McAria_Costea_1992 a răspuns:

Nu contează părul contează tothappy Una-ți spun că nu toate blondele-s proaste big grin