| 0PopaPorno a întrebat:

Ce credeti despre telefonul Orange Boston? As vrea sa-mi cumpar unul. Merita? thinking

4 răspunsuri:
| JustClaudiu a răspuns:

Depinde cat vrei sa dai pe el..Telefonul pot sa zic ca e destul de bunicel.
Putin mai scump(100-200 RON)este Samsung Galaxy Ace.

| iowa a răspuns:

Nu prea merita. dar depinde de ce iti place tie. daca iti place touch screen merita. tu decizibig grin

| AlinMarian95 a răspuns:

Ti-as recomanda sa iti cumperi un telefon mai de firma. Ceva gen Nokia, Samsung. Incearca un Nokia c7 care este foarte bun sau un Samsung galaxy series. Acestea gen Orange boston sau cosmote moove nu sunt prea bune. Iti zic din experienta

| sgffdhhrth a răspuns:

Am si eu unu.Merge perfect.Costa cam 180 de euro dar merita.