| Just_3218 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul de la Orange, Boston? Merita? Mi se pare dragut si are si un pret bun:*

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un telefon excelent raportat la dotari/pret. il recomandlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat si eu unul si sunt ffff multumit de el. I-si merita banii, la cate are in el incorporat, si la pret nu e ff scump avand in vedere ca are sistem de operare Android. happyhappyhappyhappy MERITA CU SIGURANTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt de loc incantata. Functia Bluetooth e doar pentru accesorii. Nu am reusit sa transfer fisiere de pe alt telefon si nici invers. Cat despre setarea de internet... daca depasesti limita de MB nu poti seta telefonul sa nu se mai conecteze sau sa se conecteze doar WI-FI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru transfer de fisiere prin Bluetooth trebuie instalat un program special numit Bluetooth File Transfer (*. apk) care se gaseste gratis pe Android Market. Marele avantaj la OS Android 1. 6 de pe Boston este acela ca ai la dispozitie foarte multe aplicatii gratis pe Internet pentru Android. Din pacate inca n-am gasit un program functional pentru Android 1. 6 de tip SIM Manager (ca sa pot salva numerele din telefon pe SIM). Numerele din telefon se pot salva doar pe SD card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu daca 39 de euro este cu abonament sau fara?/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce e in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare. daca bateria se formateaza, sau doar sae pune la incarcat, fiind la prima incarcare.

| aLaLa a răspuns:

Si mie imi place :d

| radacina99 a răspuns:

Are cineva Orange Boston si a reusit sa faca bluetooth( sa primeasca si sa trimita)? Va rog daca ma puteti ajuta add id:ionita. mihai2012

| Aurel_Blegu_1978 a răspuns:

Cum dau resetare generala la telefon boston

| dank a răspuns:

As vrea sa mi-l iau dar as vrea sa stiu ce nu merge mai intai la el si pe urma sa vad cat e de bun.mar interesa bateria si ce vrea sa mearga in el ca aplicatii