| Giuly_3112 a întrebat:

Ce este la moda iarna aceasta tonguetongue?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cizmele UGG care sunt oribile! Nu inteleg de ce ar vrea sa poarte cineva niste cizme care costa 600 -700 lei si nu pun in evidenta calitatile feminine.
Se mai poarta si paltoanele tongue.
Fularele lungi love struck...

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ugg Boots am observat. Dar nu pot sa inteleg de ce. Sunt unele cat de cat dragute dar nu mi se par potrivite. Parca am fi in Alaska. Am facut cumva schimb de experienta cu astia? Le-am trimis de-ai nostri si au venit de-ai lor? Pentru cat timp? Pentru o noapte? ( 6 luni )

| hamsterx a răspuns:

Din cate am observat caciulitele pufoase si blanoase, mai ales de culoare alba gen de rusoaik sunt super la moda big grin

| Giuly_3112 explică:

Cizmele UGG oribileeeeeeeeee

| marie a răspuns:

Culoarea alb...si daca vrei sa fi trendi te ajuth eu. Ia-ti o pereche de UgG, sunt fashon beeeib^ de preferat albe cu model maro deschis, sunt superbe, niste pantaloni negri, o geak maro de piele si un fular alb gros, pufos:X...depinde daca ai breton merg caciulile acelea de rusoaik de fash:X si cu blanita pe interior.sunt suuper, sau acele caciuli care se lasa pe spate.Sunt trendy rau, sigur o cineva teva admira, si trebuie sa ai si geanta, una din piele maro lunguta ca sa fie putin sub geak de piele:X

| illusion a răspuns:

Mie nu mi se par oribile Ugg-urile adica eu am 2 perechi laughing) probabil de aia, dar sunt foarte calduroasewinking in fine cele originale sunt frumoase nu fake-urile, care sa fac foarte urate happy in fine fiecare cu gusturile lor. In plus dc sunt Ugg-urile la moda daca sunt oribile? laughing nu mi se pare un argument bun dar fiewinking

| ruxandra12m a răspuns:

Cizmele ugg :Xlove struck care sunt adorabilee, paltoanele grii deschis, acei colantii luciosii :X:X asa jambiere smug si caciulitele imblanite ...etc