| GigiDurul a întrebat:

Ce fel de pantofi ar fi potriviti pentru timpurile astea (tenisi, bascheti etc)?
Vreau sa imi cumpar o pereche noua dar nu stiu ce sa aleg deoarece sunt dezorientat de timpul asta?
Spuneti-mi ce credeti si daca puteti dati-mi si o marca buna!
happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru vremea asta sunt potriviti: ghetele si pantofii ( nu tenisi, nu bascheti)!

| alina2k18 a răspuns:

Tinand cont ca se incalzeste [ cica... ], merg adidasii, baschetii.
Marci bune, hmm eu prefer Nike si Puma.
https://www.epantofi.ro/barbati/pantofi/sneakers.html

| FaraNume1245 a răspuns:

Bocanci.

| JackR a răspuns:

La ce se vede pe strazi, acum cand se topeste zapada, cizme de cauciuc!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Tenesii de la nike sunt potrivirti primavara, vara, toamna.

| Lioana a răspuns:

Inca nu poti trece pe tenisi si bascheti. Ghetele sunt alegerea cea mai buna pentru ziua de azi. Maine, nu se stie, poate ca vei putea trece pe adidasi sau pantofi.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Cizme de cauciuc de la Nike. laughing ținând cont ca iarna începe sa se termine o sa fie umezeala multă dacă nu din cauza zăpezii sigur din cauza ploilor. Asta pana încep căldurile. Deci îți recomand orice încălțăminte care sa nu fie ușor impermeabila ca te uzi jos adică jos la picioare laughing apropo cu cât te gândești mai mult cu atât o sa fie mai greu sa te decizi. Încearcă sa o faci mai rapid gen shaolin laughing mergi la un magazin acolo te decizi mai ușor laughing hai ca te-am lămurit și eu... laughing bafta