| Pufiskate a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o pereche de tenisi Converse, adica cei galbeni http://www.frogs.ro/categorie/bascheti. Ce ziceti sa mai astept sa se faca mai cald?

4 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Eu cred ca vremea e perfecta pentru bascheti

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, www.hainedevis.ro este raspunsul la intrebarea ta! Produse de TOP la preturi CORECTE! O zi buna! Astept FUNDA :)

| ALLSTARHITOP a răspuns:

Http://tenesiconverse.ro/ aici gasesti sigur face livrari in Romania dar daca vrei ceva ca ai mei trebuia sa fi din USA sai personalizezi

| ALLSTARHITOP a răspuns:

Http://tenesiconverse.ro/
Sus site livrare Romania.
Doar ca nu poti personaliza ex : ai mei sunt tot maro.