| anonim_4396 a întrebat:

Ce gegi, paltoane se poarta anul acesta

5 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Dupa corpul fiecaruia se alege modelul gecii. daca esti inalta si slabuta sa alegi o geaca care se strange in talie, ca sa tio accentuezi

| Sara a răspuns:

laughing geci... am vazut ft mult gecile din piele, si imitatie din piele. Daca te referi la fete sunt ft accesibile si cele pana in talie, dar si paltonasele putin closh cu cordon in talie.

cami
| cami a răspuns:

Unele care sa-ti tina de cald. Daca se poarta cele cu imprimeuri cu fluturasi roz deasupra unei broaste, iti vei cumpara si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gegi? rolling on the floor cum e asta? se imbraca sub dus ca nu inteleglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Intră aici: www.tarafashion.ro, www.quelle.ro, www.maxime.ro
Pa, pa.