| Rose_2860 a întrebat:

Ce se poarta in iarna asta(ce fel de cizme, pantaloni, geci, paltoane)?

Răspuns Câştigător
| rey a răspuns:

Deci sincer nu va înţeleg fiţele.
Mai ales a copiilor de 10-19 ani, nici nu ştiu cum se fac banii şi strică practic banii părinţilor.
Şi cei de vârsta a2a nu înţeleg de ce depind de modă.
Până la o anumită vârstă cam trebuie să îţi faci un stil al tău, de exemplu eu am la preferate orice seamănă cu stilul oriental, sau Rock, chiar dacă mai rămân bani de la haine(din banii alocaţi hainelor) fac altceva cu ei, de exemplu un acvariu, cumpăr o undiţă, o mini-excursie, dar să dai bani în vânt pardon, pe modă, după cum se schimbă, mi se pare o prostie la fel ca şi banii mulţi alocaţi unui telefon, la telefoane părerea mea e ca nu poţi niciodată, oricâţi bani ai cheltui să ai şi un telefon, aparat foto, Mp3 performant. doar separat.
Mie de 300 de lei îmi ajung pentru haine/3-4 luni iarna 500.

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cizmele la moda in aceasta iarna sunt cele confectionete din piele neagra, cu tocul gros sau cu talpa ortopedica, si care sunt foarte inalte, acoperind toata glezna. Se poarta si botinele cu botul rotunjit si toc de dimensiuni mari. Vestele de blana se poarta cu mare succes! Sunt de bun gust, se pot purta cu incredere cu un pulover gros pe dedesubt si o pereche de jeansi si cizme pana la genunchi. Vesta poti sa o porti si la o pereche de blugi, cu o pereche de cizme UGG sau altele ceva mai sexy, peste genunchi. Jachetele si sacourile tip trapez (fara talie marcata) vor fi asortate cu fuste conice sau pantaloni drepti.

| BabyPink a răspuns:

Păi în materie de cizme se poartă ugg-urile şi botinele happy

| BabyPink a răspuns:

@rey ai dreptate!
Sunt de aceiaşi părere!

| 31957319 a răspuns:

Cat mai scumpe? laughing)
Cred ca ceea ce iti place, ar fi o idee buna.

| usernamealy a răspuns:

Uita-te in bravo girl la fashionhappy

| usernamealy a răspuns:

Uita-te in bravo girl la fashionhappy am vazut ceva acolo cizme peste genunchi in combinatie cu o rochita de vara...sau bluze si peste ele veste groase.curele in talie si fulare cat de cat lungihappy

| natalya a răspuns:

Cizmele pana peste genunchi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@rey- sunt exact de aceeasi parere! imi place cum gandestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca daca te imbraci cu lucruri care sunt la moda si nu au nici macar o singura legatura cu tine te poti numi cu succes Esec in Moda. Daca iti place moda cred ca cel mai important e sa te imbraci cu ce te reprezinta si iti face placere sa porti! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa te imbraci cu haine care sunt la moda si nu iti plac, pentru ca in acelasi timp trebuie sa iti placa iar apoi sa fie la moda dar eu nu ma prea iau dupa moda ci dupa cum ma simt in acel timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaaaaaaaaaaai! cizme cat mai lungi siblugi grosi stramti stramti ok?

| laura_2327 a răspuns:

Cat mai groasehappy