| M.T a întrebat:

Ce ii pot lua prietenei mele cele mai bune de 18 ani ?

Răspuns Câştigător
| lencikk a răspuns:

Paii...pffay aici este ceva foarte greu crede-ma. si eu sunt in aceiasi dilema dar mai am timp sa ma gandesc timp de o luna big grin dar acum lasand la o parte prietena mea! sa vedem cum te pot ajuta thinking pai o idee ar fi sa pui o poza cu voi 2 intr-o rama confectionata de tine.sau una cumparata de la magazinul de suvenirui ceva cu best friend sau nu stiu big grin daca ii plac bijuteriile un lantisor un inel sau o pereke de cercei nu ar fi o idee rea big grin sauthinking poate o rama foto digitala pe care sa inkarci niste poze de ale voastre

acum depinde si ce isi doreste ea. daca sunteti mai multi puteti sa puneti fiecare o suma de bani si sa ii dati laughing( depinde si cati bani ai la dispozitie) te sfatuiesc oricum sa ii iei ceva de care sa nu sa se plictiseasca niciodata adica sa te tina minte mereu-ceva simbolic prieteniei voastre)

te pup:* succes la shoping

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O veioză multicoloră cu senzor, o felicitare cu gânduri bune și un trandafir alb.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| Cleona a răspuns:

Un urs mare, lantisor de argint...

| Farcas a răspuns:

Un biberon ii spui ca de aici a plecat si apoi un durex play si aici a ajuns rolling on the floor

| danutza45 a răspuns:

Personalizeaza ceva...
o cana sau un tricou cu o poza a voastrahappy

| ade98hannah a răspuns:

Aoleu

are majoratul

pai

ceva ce ii va fi defolos

eu stiubig grinbig grin

?thinking

un lantisor sau ceva bijuteriibig grin

| Rukhsandra a răspuns:

O bratara, sau un lantisor, cercei... ceva bijuteri dca e big grin
depinde ce-i place mai mult tongue

| Reew a răspuns:

Un pandantiv care simbolizeze personalitatea ei(super cool)!

| zxsds a răspuns:

Vezi si tu ce gasesti pe acolo:)
http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/index.html

| zoey_1066 a răspuns:

Daca e mai copilaroasa, un ursulet...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti confectiona ceva.cum ar fi o bratara a prieteniei...sau ceva haine sau orice crezi ca i-ar placea ei cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac akusi 18 love strucklove struck abia astept love struck multe cadouri love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum etc...

| catajoint a răspuns:

Salutare...cred ca te pot ajuta eu in acesta problema, ai putea sa-i faci un tricou personalizat cu ceva dragut, eu unu ma ocpu cu asa ceva si pentru 30 de lei cu tricoul propriu +livrarea eu zci ca e super ok. avand in vedere faptul ca o personalizarea cum o fac eu costa 60 de lei. ma poti gasi pe joint_grozavu sau eventual puteti sa ma si verificati pe okazii.ro nu numele de joint_grozavu acolo o sa vedeti calitatea si multumiera clientilor mei.salutarewinking

| ladyshop a răspuns:

Aici poti gasi ceva... Unic! ca si prietenia voastra...
http://www.ladyshop.ro/Cercei-Unicat-c-260-s-orderby-sd-0-pg-1.html