| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă în curs de procesare?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Adica in curs de "rezolvare", daca vrei o explicatie simpla.
De exemplu, daca pui o poza pe facebook, exista un timp de asteptare intre momentul in care ai pus poza la uploadat si momentul in care este pe facebook si poate fi afisata.
Acea asteptare, dintre evenimentul A si evenimenul B, respectiv punerea pozei la incercare si finalul incarcarii reprezinta procesarea, sau, denumita altfel, "in curs de procesare".

2 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

LOADING 99%/100%

Cred ca asta te va ajuta =]

| Adii91 a răspuns:

Iti spune intr-un limbaj mai complex sa astepti