| Haydee a întrebat:

Ce intrebari ar trebui sa imi pun inainte de a-mi achizitiona un ceas?big grin

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Înainte de a achizitiona un ceas ma interesez cate rubine are, recomandabil unul automatic.

| inna a răspuns:

Este de firma sau nu? laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Oare chiar am nevoie de el? big grin

| Haydee explică:

E alb...hello kitty:D dar uitati-va si voi: :P
http://images.okazii.ro/auctions/2009/05/11/238615537-2647032-500_500.jpg
Vlad nu stiu daca arata ora...:)) doar e un ceas=))
Enigmo, inca nu l-am luat nu stiu :))

| DoarOana a răspuns:

Pui ce intrebari vrei tu!+ una de la mine: imi place ceasul? il voi purta? big grin succes in gasirea intrebarii pe care o cauti

mariana
| mariana a răspuns:

Ce forma sa aiba, ce tip de curea sau bratara i se potriveste, este un ceas aspectuos, este de firma, este antiacvatic si antisoc, este un ceas electronic? Imi doresc un ceas manual (adica sa-l tragi), este un tip de ceas mai romantic si poate fi de argint?
Este eventual vizibil si noaptea? Cred ca iti mai poti pune si tu si alte intrebari asupra culorii, cifrelor din cadran, are secundar etc. Sper ca ti-am fost de folos. Mult succes si sa stii ca ceasul este mult mai potrivit, chiar daca ai si mobil.

| sasha a răspuns:

Este comestibil?(e criza)laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

oentru ce imi trebuie cand am si la telefon
- daca costa scump de unde fac rost de bani
- ce forma si ce dimensiune sa aiba
- ce culoare
-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cureaua sa se asorteze cu cat mai multe bruze si posete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat este ceasul? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@haydee-ideea era ca nu eu intreb cat este ceasul ci ca tu trebuie sa te intrebi cat este ceasul iar apoi sa-ti dai seama ca vei avea nevoie de unul.acea intrebare ti-o pui tu, nu eu. laughing tongue

| vlad91 a răspuns:

Arata si ora? laughing)

| taker009 a răspuns:

Cel de 5 lei nu necesita nik..il iei si dupa 2 zile se strikrolling on the floor....arata si datalaughing