| AndraMariia a întrebat:

Am si eu cateva intrebari.
Ce iPad ar trebui sa imi iau ca sa pot vorbi cu un alt prieten care are iPad? Adica imi pot achizitiona unul de pe pagina aceasta: http://store.apcom.ro/noulipadipadcuwifi-c-111_118_119.h tml?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Il poti lua mai ieftin de la Quickmobile, au si promotie daca te grabesti, castigi vreo 300 de lei.
http://bit.ly/SopEuW
Bafta

| AndraMariia explică (pentru CataC):

Bine, dar ofera garantii? Sau in cazul in care tableta nu functioneaza, o pot returna?

| CataC a răspuns (pentru AndraMariia):

Buna
Garantez eu pentru ei, sunt poate cea mai serioasa firma de mobile si tablete. Sunt primii care au adus Iphone in Romania, pe 28 septembrie. happy
Ai 10 zile in care o poti returna fara motiv daca nu esit mltumita (numia sa n-o zgarii), ai transport gratuit acasa, platesti cand ajunge curierul.
Are garantie ca toate magazinele, 2 ani cat da Apples. Si daca vrei, pe langa garantia lui poti sa mai cumperi in plus dupa ce adaugi in cos.
Garantie + 1 an 149 lei
Garantie + 2 ani 199 lei
Bafta