| blairelovesmusic a întrebat:

Ce magazine de imbracaminte si incaltaminte sunt la PalasMall din Iaşi? Dar la IuliusMall (tot din Iaşi)?

Răspuns Câştigător
| waj a răspuns:

Palas: Bershka, C&A, Calvin Klein, Colin's, GRID, Guess, House, Lee Cooper, Levi's, Marc O'Polo, Massimo Dutti, New Yorker, Pull&Bear, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, US Polo, Intersport, Hervis.

Iulius: Bershka, H&M, In Tempo, KARMA, KOTON, Terranova, Stradivarius, ZARA, Pull&Bear, Orsay si BSB.

3 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Le găsești pe site urile mall urilor nu e problema

| Strwberrs a răspuns:

Din PalasMall stiu, dar la IuliusMall nu am fost niciodata.
Palas Mall: Lee Coper, Pull and Bear, Bershka, Levi's, New York.