| Iamforfun a întrebat:

Ce modele de cercei preferati? Cate perechi aveti?

Răspuns Câştigător
| kr.mdy a răspuns:

Model rotund in fagure, nu mai am nici o pereche, am pierdut un cercel.

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

De toate
De la din-aia mici cu magnet pana la rotitelaughing
Da imi place mai mult sa ma uit la ei acum, ii tin in cutiutebig grin
Iarna nu ii port decat pe cei din argint, mai micuti.
Vara orice.

| ChocaholicBi a răspuns:

Mie imi plac cerceii mai lungi sau cei cu modele mai kool! Cred ca am mai mult de 100 de perechi!

| lavynika a răspuns:

Nu port decat cercei din argint lungi, dar finuti.Nu siu cate perechi am.

| Andreea_5313 a răspuns:

Nu port cerceisadDar le cumpar prietenelor cu diferite ocazii.Imi plac cei micuti cu forme diferite de exemplu fluturasi.

| Luv you a răspuns:

Imi plac in special cerceii http://3.bp.blogspot.com/....../CR+17.JPG sau http://img.kudika.ro/images/article_pictures/back/51k_cercei2.jpg am in jur de 40-40 si ceva d pereki :D uh?

| Boinx a răspuns:

Imi place intrebarea tinand cont ca sunt inebunita dupa cercei!laughing. Cumpar cercei de cate ori mi se pune pata, chiar si cand sunt suparata e un mijloc dragut de-a ma inveselilaughing. prefer cerceii mari in ultimul timp, dar am de toate marimile si culorileoh go on.nu le-am numarat dar cred ca sunt peste 60 de perechilaughing.

ps:cu o pereche de cercei prietenii mei scapa foarte usor de un cadou, si de-asta anul trecut am primit 3 perechilaughing.