| sunnylove a întrebat:

Ce parere aveti de acesti ochelari de soare de la Avon: http://www.avon-shop.ro/......62_063.jpg I-am comandat si as vrea sa vad si parerile voastre :x.

31 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Sunt foarte draguti, si classici.Si mie imi plac.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ochelari comerciali.
Mergi şi cumpără unii de calitate nu de decor.
Pa, pa.

| Messyhair a răspuns:

Scuze de dezamagire, dar nu prea imi plac.Imi place decat ca sunt albi.Forma lentilelor nu este tocmai pe gustul meu.

| Turquoise a răspuns:

Sunt asa adorabililove struck mie nu imi sta bine cu d'astia oh go on:-

| Deeeia a răspuns:

Si eu mi-am cumparat si is ff faini :X

| KidDu` a răspuns:

Mda. sun destul de faini. thinking
30 de lei. nu e chiar asa de scump thinking
Imi plac tongue

| Happyness a răspuns:

Super dar mai bine`i luai din magazin ca se gasesc si mai ieftini...astia posibil sa-ti fie cam mici sau mari ca asa sunt astia la avon fac pe o marime si o fac cam micahappy. oricum sunt frumosi si se poarta

| Xonia a răspuns:

Mie imi plac:X
O sa o conving pe mama sa imi iau si eulaughing

| ~p!$iii~ a răspuns:

Eu tocmai mi-am comandat o pereche exact la felhappy iar mama cei pe marolove struck

| Mwhahahaa a răspuns:

Sunt superr.:X Si ieftini in acelasi timp.
Perfecti!love struck sper sa-ti vina perfectbatting eyelashes

| RecycleBin a răspuns:

Aaa...nu stiu ce sa zic, nu sunt genul meubig grin

| AidaAmaranta a răspuns:

Ii foarte faina! love struck, mie imi place, sincer

| VisezInNonCulori a răspuns:

Sora mea ii are pe totihee hee e reprezentant avon, poate comanzi de la ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fainuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super.cam scumpihappyacum depinde cum iti sta tie cu eihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata ta dacă îți sta bine. De exemplu mie nu îmi sta bine cu genul asta de ochelari. Sunt drăguți.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi draguti, dar t si mie o poza cu u sa vad daca ti-ar sta bine...ca vezi tu, nu oricui ii sta bine... daca ai capul f rotund si parul lung, scrutrt.nu ti-ar sta bine, daca ai fata mai ovala, paul mediu, sau lung, ti-ar sta.adika, tr si mie o pooza la id gianina_ratiu

| JsBeibDOLL a răspuns:

Super-cool, in trend

| Myu a răspuns:

Ii am. pentru mine sunt maaari ...sunt mult mai mari decat in img laughing
sunt frumosi totusi

| Roxss a răspuns:

Sunt foarte tari!
Pe bune, chiar imi plac!:X
Si sunt sigura ca-ti sta genial cu ei.
Si eu vreau sa-mi iau tot in genul asta.
Sa-i porti sanatoasa!:*

| vivalavida a răspuns:

Super tarii

| papooshyka a răspuns:

Klass

| ake007 a răspuns:

De ce mai intrebi dupa ce i-ai comandat? Ce te faceai daca nu ne placeau?tongue Sunt draguti. dar se poate si mai binewinking

| Maria2894 a răspuns:

Foarte frumosi... Poarta-i sanatoasa)))

| `:x. ZuZu. a răspuns:

Sunt super:-xwinking

| DarkOne a răspuns:

Sunt buni pentru vara asta.Mai ales ca am auzit ca va fi foarte cald.
Albi, moderni, si cu stil. big grin

| DarkOne a răspuns:

Sunt buni pentru vara asta. Mai ales ca am auzit ca va fi foarte cald se vor potrivi perfect. Buna alegere!winking

| isabella a răspuns:

Mi se par draguti happy insa mie nu miar sta bine cu eihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| bubulik a răspuns:

Sunt superi :X