| anonim_4545 a întrebat:

Ce parere aveti de baggy jeans la >fete?:

10 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Sunt urati. Nu m`as imbraca cu asa ceva niciodata :-&

| Derye a răspuns:

Nu arata foarte bine, si la fete si la baieti eu optez pentru o pereche de jeansi skinny (la baieti nu asa de stramti, pentru ca incepe sa se vada fundul :-s si nu vrem asta...nu vrem nu'i asa? )

| Milkyyy a răspuns:

Lol buggy sau baggy?
oricum, nu-mi plac straight face skinny jeans ftw!

| hippiemuslim a răspuns:

In general am o problema cu blugii la fete, nu pot sa-i dau jos foarte repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte tari ...imi plac rau...

| LoveAngel223 a răspuns:

Sa zicem dar nu chiar asa de largi

| NikolasXD a răspuns:

Sunt faini

| alandala a răspuns:

Urat cu siguranta. Si la baieti arata naspa.

| spago a răspuns:

Mie mi se par ok. Bine, depinde si de model. Intr-adevar sunt unele perechi oribile, dar daca stii ce sa alegi, si sa ti se potriveasca, sunt chiar ok. Adica iesi putin in evidenta, dai dovada de nonsalanta, dar o fata sigura pe ea nu tine cont de asa ceva, nu?hee hee {in general, fetele mai rebele poarta baggy jeans whistling}

| EasyToBeCrazy a răspuns:

Sincer. mie una chiar imi plac. :x

De exemplua ai putea face o combinatie de:

Boyfriend jeans : http://www4.images.coolspotters.com/......rofile.jpg

Cu skateri : http://img88.imageshack.us/i/dcshoesry0.jpg/

Si un maieu : http://hainutevintage.files.wordpress.com/2010/01/poze-noi-028.jpg

:x:x:x

ar fi ok :>

Moda ti`o faci cum vrei, si te imbraci cum te simti tu bine, nu cum zice resul lumii.

:)