| RaduXZ9 a întrebat:

Ce parere aveti despre blugii evazati? (flared jeans?)

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Istoria si moda se repeta.
Initial, jeans-ii au fost inventate si au avut succes urias din doua motive:
1. erau foarte comozi
2. erau foarte rezistenti

In anii "70, au fost re-inventati tocmai pentru aceste caracteristici, de miscarea hippy.

Blugii si pantalonii "trapezi" permit miscare mult mai libera gambelor picioarelor decat cele "skinny", dar ascund si "scobitoarele" fetelor subnutrite, anemice.

Acum fetele au iarasi posibilitatea de a experimenta, cum e mai bine sa se poarte: batute in tocuri "cu cuie" sau in pantofi comozi, relaxate...

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe unele persoane arata bine dar in general mi se par oribili.

| userul7200 a răspuns:

Never ever. Ii prefer pe aia skinny.

| Dumbi a răspuns:

Mie personal nu imi plac, nu ma vad niciodata cu asa ceva. Daca unei persoane ii sta bine cu asa ceva, sa ii poarte in continuare!

| NikolasXD a răspuns:

Is super faini

| anonim000x a răspuns:

Sincer,nu imi plac, dar e ok sa ii porti, adică nu se uita nimeni ciudat la tine daca ii porti, insa EU nu as purta asa ceva.

| Lulalulalu a răspuns:

Me personal îmi plac.Și au început sa se poarte din nou (dar mai mult la fete)