| DrunkenIrish a întrebat:

Ce parere aveti de Osiris Peril White (mi iau deoarece vreau sa vad calitatea firmei Osiris si pentru ca sunt ieftini, 120 lei).Vreau raspuns bazat pe ce am intrebat. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 120 de lei sunt ieftini, pentru ca sunt fake, adica nu-s originali!

O pereche de Osiris originali costa de la $120 in sus adica de la 470lei in sus, ca atat face conversia leu-dolar american

| DrunkenIrish explică (pentru Violleta2022):

Sunt Originali dar sunt foarte redusi pentru ca sunt marimea 46. (atat port)