| SarmalutaFurioasa a întrebat:

Ce parere aveti despre acest tip de ceas de mana. Aveti un astfel de ceas? Sunteti multumit de el?

Casio MTP-1229D-7A

Daca bratara ceasului este din otel... oare pot s-o potrivesc in asa fel incat sa fie pe marimea mainii mele? Ma gandesc ca mana mea o fi prea mica pentru ceasul asta, prea subtire thinking

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Eu stiu ca ceasurile Casio sunt foarte bune in general. cat despre bratara, raspunsul este cu siguranta DA. acel tip de bratara se poate regla pe masura mainii tale. una sau mai multe "zale" se pot scoate astfel incat poti obtine marimea potrivita.