| Patrunjel123 a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti tenisi? http://www.bonprixro.eu/......-20431790/

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Pretul este unul foarte bun pentru asemenea tenisi, trebuie sa profiti si sa-i cumperi, arata chiar foarte bine

| IuliiMarie a răspuns:

Sincer sunt chic, cool si se si poarta in acest sezon primavaratic! De asemenea, sunt si ieftin! Felicitari, ma bucur de alegerea ta!

| AnaMica01 a răspuns:

Hmm...interesant model, dar eu nu i-as purta niciodata pentru ca nu ma atrag modelele gen imprmeu de animale...Dar cred ca sunt destul de buni