| Diiana232997 a întrebat:

Am niste cizmulite asa :
http://www.bonprixro.eu/......ie-962077/
credeti ca s-ar potrivi cu o rochie neagra mulata pentru un majorat? [ rochia este scurta, deasupra de genunghi ]

9 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Da se potrivesc.

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Pai,depinde cum e rochia(ma refer la model)daca mi-ai arata o poza cu rochita ti-as putea spune sigur

| Diiana232997 explică (pentru Anonim1989077656477):

Rochia e ceva de genul, doar ca fara tinte :
http://www.calypsofashion.ro/......-Lady/3323

| Anonim1989077656477 a răspuns (pentru Diiana232997):

Daca le-ai avea pe negru ti-ar sta bine, dar asa nu prea merge.iti recomand ceva negru la rochia aceea.succeswinking

| RăducuBOX2014 a răspuns:

In creierul meu, nu iti sta bine.

| Ghostemogirl a răspuns:

Da,se potriveste perfectwinking

| Vera_Nedelcu_Veronica_1986 a răspuns:

Buna, negrul se potriveste la orice culoare. Si avand in vedere cizmulitele, nu cred ca r fi vreo problema. Succes la imbracat.

| Diiana232997 explică (pentru Vera_Nedelcu_Veronica_1986):

Stiu ca culorile se potrivesc. dar ma gandeam ca poate nu se potrivesc cizmele cu acel tip de rochie.

| Vera_Nedelcu_Veronica_1986 a răspuns:

Negrul merge la orice. Deci, nu ar fi o problema pentru a te putea asorta.