| Karmesytta a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten Giordani Gold Adaptive foundation? Care nuanta e mai faina Porcelain sau Light Ivory?

Răspuns Câştigător
| CatalinMelinte a răspuns:

O prietena a folosit fondul de ten Porcelain si jur n-am mai vazut o nuanta atat de fina.(parerea mea)

2 răspunsuri:
| inscriereoriflame a răspuns:

Amandoua sunt super frumoase. Depinde care ti se potriveste. Cere-i reprezentantului tau Oriflame o monstra din fiecare si vezi care se potriveste cu tenul tau. Daca vrei sa le iei cu 23% reducere poti deveni tu reprezentant. Daca nu ai cum sa strangi comenzi, poti da doar pentru tine. Nu trebuie sa dai in fiecare campanie. Dai doar cand ai nevoie. Astfel le vei primi cu reducere, si le primesti acasa. Daca te inscrii in echipa mea iti trimit eu monstra light ivory gratuit odata cu cataolgul, tot gratuit. Daca esti interesata completeaza formularul de inscriere de aici http://inscriereorif.no-ip.org/formular%20inscriere%20oriflame.html. Te astept

| Feeltheflow15 a răspuns:

Light ivory e genial!