| Aqffwfvgd a întrebat:

Ce parere aveti despre ghetele timberland?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce parere sa avem despre un lucru de firma? o parere buna ca si despre adidasii nike sau parfumurile armani happy
cand sunt originale sunt minunate, cand sunt fake e wanna cry

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte bune
Am o pereche de la ei, impecabili de vreo 5 ani

| Holiday a răspuns:

Sunt foarte bune, dar depinde ce vrei sa faci cu ele. Daca vrei pentru mers pe munte, sunt alte variante mai bune, cam la aceeasi bani.

| ShREKT a răspuns:

Sunt ok, dar platesti foarte mult pe brand. eu cred ca daca ii vrei pentru a purta o tinuta casual sau eleganta poti gasi ceva mai bun si mai calitativ la aceeasi bani, chiar si la aspect. in schimb daca ii vrei pentru excursii, umblat mult, munte, etc, ti-as recomanda ceva facut pentru aceste activitati tot la aceeasi bani.