| -TattO- a întrebat:

Ce parere aveti despre lg shine? va place? e bun? se termina repede?

ce ati alege intre lg shine & samsung e250?

Răspuns Câştigător
| Denysa-Myhaela a răspuns:

Eu am LG Shine de un an nu pot sa zic ca nu-i bun camera foto face niste poze excelente, ce nu imi convine la el este la mp3 player nu se aude tare ca la un telefon nokia cand ascult o melodie, telefonul e foarte fin se zgarie repede geamul, bateria e buna la inceput primele 2-4 luni dupa aia o sa trebuiasca sa il incarci in fiecare zi, la telefonul asta imi place cum face pozele doar atata.

12 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

As alege lg shine, nu este stralucit de bun dar merge

| madalicious a răspuns:

Samsung e250 tine mai mult bateria

| madalicious a răspuns:

Merita daca il vrei doar pentru aspectul lui si pentru jocuri sau camera foto

| sigmanet a răspuns:

Sunt telefoane de nivel mediu. Nu sunt extraordinare, dar nici de neglijat. Un Shine este dragut, la samsung tine bateria mai mult... Totul tine de gusturile tale si de modul de utilizare. Dpinde ce vrei sa faci cu un telefon mobil... Poate vrei sa-l utlizezi pe partea de multimedia, poate vrei doar sa vorbesti la el...etc

| gabitza_3022 a răspuns:

Niciunu.prefer un nokia sunt varza aman2... dar e mai bun samsungu decat lgstraight face lg-u se duce repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aleg LG Shine si chiar am si eu unul de aproximativ un an. Chiar daca se termina in cam 4-5 zile bateria este foarte ok si sunt foarte multumita de el. Pozele sunt clare, sonorizarea este buna. Ti-l recomand >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lg shine de cam 3 sau 2 luni.si nu pot sa spun ca sunt nemultumita de el. dar chiar mi`e dor de un nokia.straight face
la lg shine nu poti sa schimbi temele [nici la samsung e250] in schimb la nokia da, la lg shine difuzoru e varza. dar in schimb camera e f buna big grin

| -TattO- explică:

Da... asaeste. dar ce parere aveti de shine. asa la general. merita?

| Mamamare a răspuns:

Eu am avut samsung e250. e bunicel... dar tot mai bune sunt alea nokia.samsungu`l pe care l-am avut m-a tinut un an...si dupa aia nu se mai audea.era stricat difuzorul, apoi butoanele nu mergea, si pana la urma mi s-a stricat si ecranul.nu-s bune...mai bune sunt alea nokia...

bye bye

| cookie_1240 a răspuns:

Shine-ul e mai misto. lg e varza. am avut eu si e de ***

| ella010685 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti iei! Am avut, intr-adevar telefonul este f frumos pentru gagici, dar este si f dificil. Ecranul se zgarie imediat, muzica nu se aude tare. Pozele sunt foarte bune, dar nu este un telefon de durata, se strica repede si se deterioreaza si mai repede

| anonim1_9817 a răspuns:

Taly nu ai dreptate am lg shine d 2 ani si l-am scapat d nustu cate ori ...doar se sgarie si atatlaughing ce nu imi place la el este ca se aude incetstraight face pentru ca este tel d fite ...adica a fost