| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre magazinul online Kauf.ro? Este de incredere? Ce alte magazine online, care ofera servicii foarte bune stiti?

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Nu am maia uzit de kauf.ro este prima data.
Iti recomand www.emag.ro sau http://www.pcgarage.ro/ am comandat de la ei de multe ori si am fost multumita.

3 răspunsuri:
| Lion61222 a răspuns:

Nu e de incredere incearca okazii.ro sau tocmai.ro.

| adic22 a răspuns:

Am comandat de la www.orange.ro, www.noriel.ro si www.mediagalaxy.ro si sunt toate super-profi. Livreaza repede si au produsele in stoc. Lucreaza cu firme mari de curierat si nu fac greseli in livrari. Nu iti recomand sa iei de la no-name-uri. Site-urile mici si no-name de obicei nu tin produse pe stoc si le aduc la comanda. Asta dureaza mult. Iar in cel mai rau caz poti afla dupa doua zile ca nu l-au gasit nici la distribuitor si atunci trebuie sa o iei de la capat in alta parte. Am intalnit si magazine care livrau cu masina lor (ca sa nu plateasca o firma de curierat) si asta de asemenea poate produce degringolada si intarzieri.

| Profiti a răspuns:

Www.profiti.ro Anunturi Gratuite din toata Romania!