| danyel19 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul deluat.ro?
Am gasit niste oferte destul de bune, a comandat cineva de aici, cum sunt produsele?

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Din moment ce firma e inscrisa in Registrul Comertului cred ca e un site ok

| mariapopovici1996 a răspuns:

Iti recomand 100% cu incredere, am comandat peste 10 produse de la ei, cam de la sfarsitul anului trecut am inceput sa comand si am prins tot felul de reduceri si mai ales in ultima vreme la sandale, livrarea e destul de rapida, majoritatatea mi-au ajuns in 2 zile dar au fost cazuri in care mi-au venit a doua zi. Oricum incaltamintea e super, chiar il recomand.