| lSchizo a întrebat:

Hello TPU.

A mai comandat cineva dupa site`ul: originals.ro?

Doresc sa imi iau niste adidasi de acolo si nu vreau sa iau teapa. straight face

Deci ce parere aveti? E sigur? big grin

Daca nu sunt bune ca marime sau au defecte, produsele, le poti returna?

Răspuns Câştigător
| wDNick a răspuns:

Da siteul este ok si din cate stiu eu nu da nimeni teapa acolo au numere tot ii suni le returnezi daca nu sunt bune. doar sa nu le deteriorezi starea tu. in rest e sigur poti incerca o comanda!

2 răspunsuri:
| sefwefhiff a răspuns:

Iti recomand mai mult eastbay...happy

| Caty5 a răspuns:

Desigur ca le poti returna,si eu am mai cumparat si n-am avut porbleme, sunt niste perechi de incaltaminte foarte shic si la moda. fundita pls, sper cati-am fost de folos! fundita pls!