| BiiBiis a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul www.okazii.ro? Iti aduce exact ce comanzi de acolo? Ati avut probleme pe site-ul acesta sau sunteti multumiti?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E ok. Îţi aduce ce comanzi. Problema cea mai mare pentru care unii cer banii pentru transport în avans este pentru că unii nu ridică de la poştă coletul şi vânzătorul plăteşte transportul degeaba. Am comandat şi nu am avut probleme, mi-a venit ce am comandat şi m-am înţeles bine cu vânzătorii. Te sfătuiesc să discuţi întâi cu ei pe forum şi abia apoi să comanzi dacă te decizi. Să afli detalii despre stare, transport şi altele. Te sfătuiesc să te uiţi întâi la calificativele pe care le are utilizatorul.

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| Bacemi a răspuns:

Este bun. Eu nu am comandat dar am auzit de la altii care au comandat ca nu au avut probleme.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu am comandat dar am inteles de la altii ca e OK ca preturi si seriozitate.

| dulc3'maria a răspuns:

Este bunbatting eyelashesvarul meu a comandat de pe el si nu a avut nici o problemalove struck

| Suzy a răspuns:

Idem @bacemi

| fsdfsd a răspuns:

Este un site OK de incredere

| lucu a răspuns:

Da chiar este un site f bun garantez eu de acolo imi comand cateaodata happy
poti sa fi sigura ca este bunwinking

| MiKiDuTzZz a răspuns:

Mie mi s pare destul d in regula.am comandar un i-pod si in 2 zile a vn comanda fara nici un fel d problemawinking

| MeteEmr a răspuns:

Da, iti aduce obiectul respectiv pe care l-ai comandat si eu nu am avut nici o problema cu site-ul www.okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme e putin spus. Recomandarea mea este sa nu folositi acest site. Folosesc de ceva vreme ebay si sunt f. multumit. Okazii mergea bine inainte vreme, de cand au pus cost la anunturi s-a intamplat ceva, siteul merge defectuos si nimeni nu raspunde la sesizari. Dupa ce am avut probleme am cautat pe net si am fost socat de cati au probleme mari cu ei. Eu am platit pentru servicii pe care nu le-au prestat si ma simt lezat (timp si bani).

Acum caut un grup care da in judecata acest site pentru a ma alatura.