| ElenaGhilbert a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul amazon?
merita sa comand ceva haine daca am 175m?
lucrurile sunt mai calitative decit de pe aliexpress?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Haine de pe amazon... not really, no. Depinde de produs. Si-si. De exemplu i-am luat nevestei poseta de piele cu vreo 90-100 RON inclusiv transport, a tinut-o vreo 3-4 ani de frecus zilnic si nu ai idee cate poate sa indese in ea. La capitolul haine, recomand calduros SportsDirect.com, in special pentru haine copii, sosete, lenjerie intima.

| Radu284 a răspuns:

Doar sa nu transporti cu DHL, ca te rup porcii aia la bani, daca e din afara UE. Intai iti iau ceva gen 20 usd pe transport, dupa care iti zic: Ne mai dai 102 lei sau nu iti vezi marfa happy

| дηÐяЄүßя؃ℓØ a răspuns:

Aliexpress recomandwinking